دیتاکی

بازرگانی نشان زندگی دی


فلش مموری , پاور بانک , اسپیکر بلوتوث و هدایای تبلیغاتی

نکاتی پیرامون پاوربانک

در واقع پاور بانک شامل تعدادی باتری قابل شارژ به همراه مدارهای مورد نیاز است. پاور بانک‌ها در ابعاد و  طرح های مختلفی به کاربران عرضه می‌شوند. عددی که همراه mAh می‌آید بیانگر ظرفیت کلی باتری است. به عبارت دیگر هر چه این عدد بزرگتر باشد نشانگر این است که ظرفیت پاوربانک شما بالاست و قابلیت شارژ خوبی برخوردار است.
نکته دیگری که باید مد نظر قرار دهید این نکته می باشد یک اشتباه رایج بین کاربران برای محاسبه تعداد دفعات شارژ گوشی موبایل یا تبلت توسط پاوربانک وجود دارد، و آن این است که تعداد دفعات شارژ را هنگام روشن بودن وسیله در نظر می‌گیرند. اما باید توجه داشت که اگر در زمان روشن بودن وسیله، پاوربانک علاوه بر شارژ باتری وسیله موردنظر، وظیفه تأمین انرژی کارکرد سیستم‌های الکترونیکی مختلف گوشی یا تبلت مانند وای فای، پردازنده،صفحه نمایش ، جی پی اس و غیره را برعهده دارد که چون انرژی قابل توجهی برای کارکرد این سیستم‌ها لازم است در محاسبه تعداد شارژ پاوربانک لحاظ نمی‌گردد، سبب تفاوت غیرعادی ظرفیت نامی و واقعی پاوربانک و نارضایتی کاربر خواهد شد . همچنین اگر تمایل دارید که گوشی همراهتان خیلی سریع تر شارژ گردد و انرژی پاوربانک کمتر تخلیه گردد ، گوشی خود را در حالت پرواز قرار دهید زیرا بسیاری از گوشی‌های همراه به صورت خودکار اقدام به روزرسانی های نرم افزاری می‌کنند که این کار حین شارژ باعث افزایش مصرف انرژی می گردد.
نکته حائز اهمیت دیگر این است که قیمت پاوربانک بیشتر بر اساس نوع باتری به کار رفته در آن تعین می گردد. باتری های لیتیوم پلیمر Li-Po یکی از مرغوب ترین انواع باتری هاست که گرمای کمتری تولید می کند و عمر طولانی تری دارد (معمولاً قابلیت بین 200 تا 1000 دوره  شارژ را دارند که آن نیز بستگی به میزان کیفیت باتری و ترکیبات شیمیایی موجودد در باتری بستگی دارد). باتری های نیکل کادمیوم Ni-Cd و نیکل متال هیدرید Ni-MH از نظر قیمت و کیفیت در مرتبه پایین تری از باتری های Li-ion قرار دارند.
و در پایان هیچ وقت سراغ پاوربانک های ارزان قیمت و با کیفیت پایین نروید چرا که خیلی زود از خرید آن پشیمان خواهید شد.


نکاتی پیرامون  پاوربانک

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد

دریافت لیست قیمت از طریق ایمیل
دریافت لیست قیمت از طریق تلگرام
درخواست نمایندگی در سراسر کشور
آدرس: ایران, تهران, میدان فاطمی, کوچه کامران
پیامک:3000596666
تلفن:02142068
تمامی حقوق برای وب سایت دیتاکی محفوظ است.
Copyright © 2016-2017
به ما بپیوندید:
Instagram Facebook
نماد الکترونیک دیتاکی