شدت ولتاژ ورودی: 5 ولت و 1 آمپر
شدت ولتاژ خروجی: 5 ولت و 800 میلی آمپر
در 2 رنگ مشکی و سفید
سازگار با آندروید، آیفون و تایپ سی
سایز: 70*42 میلی متر


امروز استفاده از کابل های شارژ گوشی همراه به دلیل وجود مشکلات در حین استفاده همچون قطع شدن سیم یا در هم تنیده شدن سیم ها در پریز برق، در حال منسوخ شدن هستند و کم کم جای خود را به شارژرهای بی سیم می دهند. از این رو نرخ استفاده از شارژرهای بی سیم به دلیل شارژ آسان، سریع و با راندمان بالا به طور فزاینده ای در حال افزایش هستند.  
به منظور انجام شارژ بی‌سیم، به وجود سه عامل نیاز می باشد. این سه عامل عبارت‌اند از: گوشی یا هر نوع وسیله دیگری که قابلیت دریافت شارژ بی‌سیم را داشته باشد، پد شارژ یا محلی که گوشی باید روی آن قرار بگیرد و شارژری که انرژی الکتریکی موردنیاز را تامین کند. نکته قابل توجه که حتما باید بدانید این می باشد که در صورت عدم وجود تکنولوژی شارژ بی سیم در گوشی شما نیاز به یک رابط وایرلس شارژر ریسیور یا کیت شارژ می باشد تا انتقال انرژی را از شارژر به گوشی شما انجام دهد.
وایرلس شارژر ریسیور با طراحی فوق العاده نازک، بسیار سبک، کم وزن و پایدار می باشد و هیچگونه وزن اضافی ندارد و برای تمام میکرو USB های تلفن همراه آندروید و آیفون مناسب می باشد. شدت ولتاژ ورودی به کیت شارژ 5 ولت و 1 آمپر می باشد و شدت ولتاژ خروجی آن 5 ولت و 800 میلی آمپر بوده و کاملا منطبق با استانداردهای QI می باشد. بنابراین وایرلس شارژر ریسیور، یک محصول بسیار کاربردی بوده و  به آن دسته افرادی که به دنبال شارژر بی سیم می باشند اما گوشی آنان قابلیت شارژ بدون سیم را ندارد توصیه می گردد.
 
 

جدید قیمت تکی : 620,000 ريال
تخفیف
کد تخفیف:    
خرید
تعداد: